BMWC 24 – ANTE PORTAS

BMWC 24 – ANTE PORTAS

!!!Nový podzimní termín je 1.-6.9.2020!!!


Na co se můžete těšit?

Hlavním tématem tohoto ročníku je Ante portas neboli Na prahu bran. Kromě rituálů, workshopů a pohanských přednášek nás čeká tedy i program soustředěný na osobní zasvěcení, iniciaci, přechodové rituály a volání vizí na našich duchovních cestách. 

Po oficiálním programu nás kromě večerních rituálů také čekají posezení s kytarou a bubny okolo ohniště, debatní kroužky u dobrého pití či pohanský taneční večer. Můžete se těšit na speciální hosty, staré i nové přátele a na malý dar pro všechny odvážlivce, kteří se na BMWC odhodlají dorazit.

Místo

Tento rok opět navštívíme tichou oblast poblíž Deštného v Orlických horách. Stejně jako vloni budeme mít celý areál jen pro sebe a budeme ubytovaní jak v hlavní budově, tak na chatkách s vlastním sociálním zařízením. V rámci areálu bude zajištěn bar s příjemnými cenami, který bude otevřený minimálně do půlnoci, venkovní ohniště i spousta dalšího prostoru pro společný čas.

Přihlášky

Cena za celý pobyt je 3 000,- Kč na osobu, cena pro děti od 3 let je 2 000,- Kč. Děti do 3 let (bez nároku na lůžko) mají pobyt na BMWC zdarma. Cena zahrnuje ubytování, jídlo na celý pobyt a drobný příspěvek na program. Kdo bude mít zájem o dopravu naším speciálním BMWC autobusem, připočtěte ještě 120,- Kč. 

 >>> JDU SE PŘIHLÁSIT JAKO NOVÁČEK<<<  


Pro případné dotazy nás neváhejte kontaktovat na e-mail kubin.fil@gmail.com nebo pisova.marti@gmail.com.

Budeme se na vás těšit a s pozdravem

Aneta, Martina a Airis