BMWC 22 – The myth

[:CZ]

BMWC 22
The myth
2018

kdy: 8. 5. až 13. 5. 2018
kde: lesy na západní hranici Čech
na co se můžete tešit:

Koncert Damh the Barda

Už je tomu mnoho let, kdy do našeho kraje přijel Damh the Bard, aby nám zahrál a zazpíval. Letos vystoupí pouze na BMWC a také s námi stráví celých pět dní. Budete si moci poslechnout oblíbené staré fláky i písně z nového CD Y Mabinogi.

a také na hosty z Rakouska, Británie, Spojených států a dalších zemí, které znáte z minulých ročníků. Na novou lokalitu, kde jsme ješte nebyli. Můžete se tešit také na solnou jeskyni, posilovnu, infrasaunu, ozvučený sál i vlastní výčep. Především však na svět mýtů, jak již sám název naznačuje.

[:en]

BMWC 22
The myth
2018

when: May 8th – May 13th 2018
where: woods near western Czech-German border
what to look forward to:

Damh the Bard concert

It has been many years since Damh the Bard visited our country. This year he will perform only at BMWC and also spend with us all five days. You can look forward to the old songs we all love as well as songs from his brand new album Y Mabinogi.

and guests from Austria, Great Britain, USA and other foreign countries, that you know from the past years. New location we have never been to before. You can also look forward to salt cave, infrasauna, gym and more. Above all you can look forward to the world of myths.

 [:]