Přihláška pro nováčky

Pokud jste ještě na BMWC nebyl(a) a máte zájem o zařazení do seznamu pozvaných, kontaktujte nás pomocí formuláře na této stránce. Do e-mailu je potřeba uvést všechny níže uvedené údaje dle uvedené struktury a připojených pokynů. Ve vlastním zájmu uvádějte úplné a pravdivé údaje. Pokud nemáte k některému bodu co říct, napište zdůvodnění. Zasláním těchto informací zároveň dáváte realizačnímu týmu BMWC souhlas ke zpracování osobních údajů. Proto ještě než začnete cokoliv psát, pečlivě si přečtěte poučení o zpracování osobních údajů. Pokud nesouhlasíte s účelem a podmínkami zpracování osobních údajů, nic nám neposílejte.

Máte-li zájem vystoupit na BMWC s programem, prosím přihlaste váš návrh na specializované stránce Přihláška programu.

Zvážíme Vaši přihlášku a až se bude chystat další slet, přijde Vám elektronickou poštou pozvánka s nezbytnými informacemi. Pořadatelé si vyhrazují právo Vám pozvánku na BMWC neposlat bez udání důvodu.

Prosím vyplňte pečlivě všechny položky (všechny jsou označeny * jako povinné), neúplně vyplněná přihláška může vést realizační tým k dojmu, že vám na účasti na BMWC nezáleží a přihláška může být zamítnuta.

Pokud chcete přihlásit i vaše dítě, nevyplňujte pro něj zvláštní registraci, jen tuto informaci zmiňte v informaci o sobě.

Přihláška

 

Verification

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

9 + five =